• دفتر مرکزی : تهران ، ملاصدرا ، تقاطع کردستان ، به سمت شمال کوچه یکم پلاک 12 واحد 7

تماس با ما

021-43078000

درباره ما

پیام مدیر عامل

اینجانب هادی راد عضو اتحادیه آهنکاران و صنعتگران وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمانهای صنفی کشور، عضویت در نظام مالیات بر ارزش افزوده اشخاص حقوقی  ، دارای گواهینامه پروازی از سازمان هواپیمایی کشوری (مرکز آموزش فنون هوایی مدل) استان تهران ، دانش آموخته مهندسی کامپیوتر در انستیتو ایز ایران ، طراح وتولید کننده  سازه های پیش ساخته و خانه های مدرن  که  پروژه های موفقی را در این زمینه به کارفرمایان و مشتریان محترم در سراسر کشور تقدیم نموده ام .

اهم آخرین فعالیت ها بهمراه بخشی از تقدیر نامه های دریافتی :


 1-ارائه خدمات مشاوره فنی در پروژه های تجهیز کارگاه (فاز یک)تامین و تجهیزات مورد نیاز کارفرمایان و پیمانکاران محترم .
 
2-مدیریت شرکت بناگر : ( پیمان هایی با كارفرماهای خصوصی و دولتی در خصوص تجهیز کارگاه ،اسکان های موقت و استراری ،خانه های پیش ساخته مسکونی و اداری،کانکس های اداری و کارگاهی ،سرویس های بهداشتی ،کاروان های سیار و مخازن آب ،سوخت و سپتیک) .
 
3- مدیریت پروژه : ( اعم از پروژه های دولتی و بخش خصوصی ) .
 
4- معاونت فنی و اجرایی : معاونت فنی و اجرایی ، مدیر فروش شرکت های پایکاربنیان ،کانکس سامان ،کناف ایران ،افراشته گستران کیش. 
 
5- سرپرستی دفترفنی : در واقع همان مدیریت در دفاتر فنی شركت در رابطه با تدوین صورت وضعیتهای انجام كار ( دوره ای و قطعی ) ، صورت وضعیتهای تعدیل ،جمع آوری اسناد مناقصات و شركت در آنها ، دستورالعمل های اجرایی به كارگاهها و تعیین خط مشی كارگاه ها برای انجام هرچه سریعتر و با كیفیت كارهای پروژهای پیش ساخته، تدوین و كنترل پروژه از نظر زمان بندی cpm ، استخدام نیروهای انسانی متخصص برای كارگاهها و دفتر مركزی و …بطور كلی كلیه امور دفتر فنی شركت و كارفرمایان بخش خصوصی ودولتی .
 
6- مدیر امور پیمان :در واقع همان مدیریت امور قراردادهای شركت های پیمانكار می باشد كه در شركت های ساختمانی با این عنوان نامیده می شود .
 
7- تهیه صورت وضعیت تمام شده : با در اختیار داشتن نرم افزارهای متداول مربوطه ، با دریافت اطلاعات از کارفرمایان بصورت صورتجلسه و یا ریز متره ،این خدمات توسط اینجانب و با انعقاد قرارداد و دریافت پیش پرداخت قابل انجام است . 
 
الف- اتوماسیون دفاتر فنی از نظر اصول فایلینگ و نگهداری اسنادمشتری CRM مدیریت ارتباط با مشتریان  .
 
ب- اتوماسیون دفاتر فنی از نظر انجام كلیه امور فنی با استفاده از نرم افزار های مرتبط .
 
پ- ارائه راهكارهای جمع آوری اسناد مناقصات و ارائه پیشنهاد قیمت و تهیه جداول 1 تا 5 اسناد مناقصه و همچنین جداول الف ، ب ، پ و …… 
 
ج- انتخاب طراحی سازه ها ،طراحی محوطه سازی ، طراحی سازه (کانکس ،کانتینر،ساختمان های پیش ساخته ،خانه های ویلایی مدرن و سریع الحداث،کاروان های سیار با کلیه امکانات،کانکس های اداری و کارگاهی و اسکانهای موقت و دائم ( پست های برق ، تصفیه خانه صنعتی ، مخازن سوخت ، مخازن آب ،مخازن نگهداری مواد اولیه ، مخازن نگهداری مواد تولیدی ) ،طراحی معماری ( مبلمان و دكوراسیون و چیدمان های بخش های مختلف اداری وخدماتی و … )،طراحی و چیدمان ماشین آلات مربوطه .
 
8- ارائه خدمات معماری و دكوراسیون داخلی : با در اختیار داشتن گروهها و تیمهای مجرب از بهترین مهندسان معمار و شركتهای تولید كننده انواع مصالح ساختمانی پیش ساخته،این خدمات نیز در قالب یك قرارداد پیمانكاری قابل اجراست .

ساختمان های پیش ساخته بنـاگـر ، به عنوان يک واحد پیشرو در صنعت ساختمان های پیش ساخته اداری، کارگاهی و مسکونی ،کانکس ،کاروان ،اتاق های ویژه و اتاق های تمیز از سال 1379 فعالیت خود را آغاز نموده و با بهره گيري از پیشینه مطلوب  خود در این زمينه ، موفق به انجام پروژه های ماندگار و کم نظیر ، دریافت برگ زرینی به عنوان گواهی تایید از مشتریان و همچنین ارائه طرح و برنامه هاي جديد و متنوعی  شده که این مجموعه را در جهت نیل به اهداف عالیه و بنيادين خود که همانا :

 

”  لزوم ابداع و نو آوری ،  استفاده از طرح های خلاقانه و مبتکرانه ، استفاده از المان ها و هویت های معماری بومی ایرانی و اسلامی همساز با اقلیم کشور ،  ارائه محصولات با کیفیت ، حمایت از تولید ملی و ارائه الگویی منحصر بفرد در زمینه خدمات پس از فروش به مشتریان خود ” می باشد ؛ یاری نموده است.

 

شرکت ساختمان های پیش ساخته بناگر بر آن است تا يكي از پيشگامان  صنعت ساخت و ساز خشک در پروژه‌هاي بزرگ كشور باشد، كه با اتكاء به كارآمدي سازماني و دانش فني متخصصين خود و بهره‌گيري از مناسب‌ترين فناوري‌هاي روز دنيا نسبت به توليد این نوع محصولات  با كيفيت مطلوب و منطبق با نظر مشتريان اقدام نمايد و در این زمینه  سيستم هاي :

 

1-مديريت كيفيت   ISO  9001:2015

2-مدیریت  زيست محيطي    ISO  14001:2004

3-مديريت ايمني و بهداشت حرفه اي OHSAS  18001: 2007

4- سیستم سنجش رضایتمندی مشتریان   ISO  10002:2007

 

را به عنوان الگوی سيستم مديريت کيفيت خود برگزيده و با پيروی از اين الگو، و التزام به برآورده ساختن الزامات و بهبود مستمر اثربخشی آن، رئوس خط مشي سيستم مديريت يكپارچه (IMS) خود را به شرح ذيل اعلام نموده و در جهت دستيابی سهل تر و سريع تر به راهبردهای اساسی ذیل تلاش می کند :

  • افزایش سطح رضايت مشتريان از طريق درك نيازها و انتظارات
  • ارتقاء سطح دانش پرسنل با آموزش هدفمند، برنامه ريزي شده ، مستمر و اثر بخش
  • بهبود مستمر فرايندهای طرح ریزی شده سازمانی
  • رعايت قوانين و مقررات زيست محيطي و تعهد به حفظ و پيشگيري از آلودگي محيط زيست و بهبود مستمر آن
  • رعايت قوانين و مقررات ايمني بهداشت حرفه اي و تعهد به حفظ بهبود مستمر سلامت و ايمني نيروي انسانی

 

محتوا و مفاد اين خط مشی كيفيت، كه طبق مكانيزم های مشخص و مؤثری در شرکت  بناگر ، معرفی گرديده است، چارچوب اصلی تعيين و بازنگری اهداف كيفيت این شرکت را تشكيل خواهد داد.

مديريت ارشد سازمان پايبندی خود را نسبت به اجراي اين خط مشی با پشتيباني و همراهي كليه كاركنان اعلام می‌دارد و با اعتقاد كامل به بهبود مداوم اثربخشی فرآيندهای سيستم مديريت كيفيت ، خود را متعهد مي‌داند كه اين اصول را در كليه سطوح سازمان ترويج داده تا سرلوحه كليه فعاليتها قرار گيرد و از طريق نظارت مداوم بر اجرای آنها از تداوم اثر بخشی آن اطمينان حاصل نمايد.

بر همين اساس کلیه پرسنل شرکت ساختمان های پیش ساخته بناگر ، خود را موظف می دانند ضمن درك كامل اين خط‌مشی كيفيت و اهداف، راهبردها و ارزش های تصريح شده در آن، و در سايه هم‌دلي ، هم‌فكري، و همكاري، با تلاش و جديت خود ، در راستای دستیابی به این اهداف ،حركت شرکت را در راستای تحقق آن تضمين نمايند.

ما بر این باوریم که “کیفیت مسئولیت همه ماست”. بدین مفهوم که کلیه مدیران، کارکنان، بازرسین و محققان شرکت ساختمان های پیش ساخته بناگر یک به یک به افزایش کیفیت تعهد داشته و رسالت خود را، ارتقاء کیفیت تمامی محصولات و خدمات در سطح کشور می دانیم.

خط مشی كيفيت شرکت ساختمان های پیش ساخته بناگر به صورت ساليانه ، از نظر تداومِ تناسب، مورد بازنگری قرار می گيرد.

چارت سازمانی :