• دفتر مرکزی : تهران ، ملاصدرا ، تقاطع کردستان ، به سمت شمال کوچه یکم پلاک 12 واحد 7

تماس با ما

021-43078000

کانکس تیپ TYPE-B ( کارگاهی )

کانکس تیپ TYPE-B ( کارگاهی )

کانکس تیپ TYPE-B ( کارگاهی )

کانکس تیپ TYPE-B معمولا مورد استفاده کارگاه ها و اسکان موقت پرسنل اداری مهندسی قرار می گیرد و به دلیل قیمت کانکس ارزانترخریداری می گردد .

در ابتدا پس از بررسی تقاضای بهره برداراز لحاظ ابعاد و تعداد درب و پنجره ها (آلومینیوم رنگ کوره ای ) و تایید پلان نهایی آن از سوی مشتری محترم ، به واحد تولید جهت ساخت ارجاع داده خواهد شد.

واحد تولید کانکس بر اساس پلان دریافتی کانکس ،  از واحد فروش ، اقدام به ساخت اسکلت فلزی کانکس با توجه به بارگذاری های صورت گرفته از بخش فنی تولید می کند .

پس از تکمیل اسکلت کانکس و اجرای ضد زنگ کامل به بخش پوشش های بیرونی (ورق گالوانیزه رنگ کوره ای 4/0) و پوشش های داخلی کانکس (pvcسفید صدفی) و عایق میانی کانکس (پلی استایرن 4 سانتیمتری ) ارسال تا اتصالات بدنه های کانکس به اتمام رسد .

با توجه به نقشه تاسیسات برقی اصلی کانکس این مرحله توسط متخصصین مجرب در این واحد و با درنظر گرفتن نوع سیم به کار رفته در کانکس ، نوع روشنایی کانکس ، تعداد کلید و پریز کانکس و جعبه تقسیم کانکس اجرا و تست نهایی انجام می گردد.

بخش رنگ آمیزی کانکس با در نظر گرفتن رنگ مورد درخواست مشتری اقدام به ترسیم حاشیه مورد درخواست با رنگ روغنی سریع نموده و پلاک شرکت کانکس بناگر را بر روی بدنه کانکس بعنوان سازنده این محصول نصب می نماید .

محصول نهایی خروجی از کارخانه شرکت کانکس بناگر به مدت 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش ضمانت می شود .

این نوع کانکس تیپ TYPE-B با توجه به مصالح مصرفی با کیفیت پایین تر نسبت به کانکس کانکس تیپ TYPE-Aدارد و می توان بعنوان کانکس کارگری از آن استفاده نمود.

 

مشخصات کانکس تیپ B

 

برند: ایرانی درجه دو
مدل: کارگاهی تجهیز کارگاه
پوشش داخلی : PVCطرح چوب
ورق بدنه : 0/40 گالوانیزه
عایق : پلی استایرن
درب و پنجره ها: آلومینیومی
کف : تخته های کف MDF 16
شاسی: تیر آهن نمره 14

 

ویژگی ها کانکس تیپ B :

  • قابلیت جابجایی به دفعات
  • اجرا در محل کارفرما
  • بازخرید محصول
  • طول عمر بالای مصالح مصرفی
  • سرعت تحویل اجرای کار

 

در تولید کانکس تیپ TYPE-B از مصالح واتصالات آب و برق گرفته تا در و هواکش از مواد اولیه و یراق آلات با کیفیت درجه دو و استاندارد استفاده می شود.

طراحی زیبا و منطبق با معماری شهری، در اماکن عمومی، شهرداری ها، نمایشگاه ها، استادیوم ها و سالن های ورزشی گزینه مناسبی برای استفاده عموم است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه های ما


ساختمان انجمن آلزایمر ایران

ساختمان انجمن آلزایمر ایران

ساختمان انجمن آلزایمرایران پیش ساخته با توجه به کمبود فضای نگهداری از سالمندان و بیماران آلزایمری در سال 1390به دستور ریاست محترم انجمن سرکار خانم صالحی طراحی و ظرف مدت ...

ساختمان پست برق پیش ساخته صفانیکو

ساختمان پست برق پیش ساخته صفانیکو

ساختمان پست برق پیش ساخته صفانیکو  با توجه به کمبود فشار برق در منطقه اسپکه زاهدان و در سخت ترین شرایط ممکن در سال 1392به دستور ریاست محترم شرکت برق ...

ساختمان پیش ساخته ستاد بحران

ساختمان پیش ساخته ستاد بحران

ساختمان پیش ساخته ستاد بحران با توجه به نوع بهره برداری های نختلف و چند منظوره در سراسر کشور و با توجه به کمبود فضای های بحران و تامین اسکان ...

کانکس اداری مجلس شورای اسلامی

کانکس اداری مجلس شورای اسلامی

کانکس اداری مجلس شورای اسلامی با توجه به کمبود فضای اداری ومهندسی در سال 1394به دستور ریاست محترم تدارکات کالا طراحی و ظرف مدت 20روز افتتاح گردید . در این پروژه ...

ارتباط با ما


شماره تماس

آدرس

تهران، یوسف آباد، ساختمان اداری تجاری آفاق، طبقه اول

پست الکترونیک