• دفتر مرکزی : تهران ، ملاصدرا ، تقاطع کردستان ، به سمت شمال کوچه یکم پلاک 12 واحد 7

تماس با ما

021-43078000

کانکس تیپ TYPE-C( کارگری )

کانکس تیپ TYPE-C( کارگری )

کانکس تیپ TYPE-C( کارگری )

کانکس تیپ TYPE-C مورد استفاده کارگاه ها و اسکان موقت پرسنل کارگری است .

در ابتدا پس از بررسی تقاضای بهره برداراز لحاظ ابعاد و تعداد درب و پنجره ها (آلومینیوم رنگ کوره ای سبک ) و تایید پلان نهایی آن از سوی مشتری محترم ،  به واحد تولید جهت ساخت ارجاع داده خواهد شد .

واحد تولید کانکس بر اساس پلان دریافتی کانکس از واحد فروش اقدام به ساخت اسکلت فلزی کانکس با توجه به بارگذاری های صورت گرفته از بخش فنی تولید می کند .

پس از تکمیل اسکلت کانکس و اجرای ضدزنگ کامل ، به بخش پوشش های بیرونی (ورق گالوانیزه رنگ کوره ای 3/0) و پوشش های داخلی کانکس (mdf 3 میلیمترطرح چوب ) و عایق میانی کانکس (پلی استایرن 4 سانتیمتری ) ارسال می شود تا اتصالات بدنه های کانکس به اتمام رسد .

با توجه به نقشه تاسیسات برقی اصلی کانکس این مرحله توسط متخصصین مجرب در این واحد و با درنظر گرفتن نوع سیم به کاررفته در کانکس ، نوع روشنایی کانکس ، تعداد کلید و پریز کانکس و جعبه تقسیم کانکس اجرا و تست نهایی انجام می گردد.

بخش رنگ آمیزی کانکس با در نظر گرفتن رنگ مورد درخواست مشتری ، اقدام به ترسیم حاشیه مورد درخواست با رنگ روغنی سریع نموده و پلاک شرکت کانکس بناگر را بر روی بدنه کانکس بعنوان سازنده این محصول نصب می نماید .

محصول نهایی خروجی از کارخانه شرکت کانکس بناگر به مدت 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش ضمانت می شود .

 

مشخصات کانکس تیپ C

 

برند: ایرانی درجه سه بدون ضمانت
مدل: کارگری تجهیز کارگاه
پوشش داخلی : PVCسفید
ورق بدنه : 0/30 گالوانیزه
عایق : پلی استایرن
درب و پنجره ها: آلومینیومی
کف : تخته های کف نئوپان 16
شاسی: تیر آهن نمره  سبک 14

 

ویژگی ها کانکس تیپ C :

  • قابلیت جابجایی کم
  • طول عمر بسیار کم نسبت به دو مدل AB
  • تحویل فوری

 

در تولید کانکس تیپ TYPE-C از مصالح واتصالات آب و برق گرفته تا در و هواکش از مواد اولیه و یراق آلات درجه سه بی کیفیت استفاده می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه های ما


ساختمان انجمن آلزایمر ایران

ساختمان انجمن آلزایمر ایران

ساختمان انجمن آلزایمرایران پیش ساخته با توجه به کمبود فضای نگهداری از سالمندان و بیماران آلزایمری در سال 1390به دستور ریاست محترم انجمن سرکار خانم صالحی طراحی و ظرف مدت ...

ساختمان پست برق پیش ساخته صفانیکو

ساختمان پست برق پیش ساخته صفانیکو

ساختمان پست برق پیش ساخته صفانیکو  با توجه به کمبود فشار برق در منطقه اسپکه زاهدان و در سخت ترین شرایط ممکن در سال 1392به دستور ریاست محترم شرکت برق ...

ساختمان پیش ساخته ستاد بحران

ساختمان پیش ساخته ستاد بحران

ساختمان پیش ساخته ستاد بحران با توجه به نوع بهره برداری های نختلف و چند منظوره در سراسر کشور و با توجه به کمبود فضای های بحران و تامین اسکان ...

کانکس اداری مجلس شورای اسلامی

کانکس اداری مجلس شورای اسلامی

کانکس اداری مجلس شورای اسلامی با توجه به کمبود فضای اداری ومهندسی در سال 1394به دستور ریاست محترم تدارکات کالا طراحی و ظرف مدت 20روز افتتاح گردید . در این پروژه ...

ارتباط با ما


شماره تماس

آدرس

تهران، یوسف آباد، ساختمان اداری تجاری آفاق، طبقه اول

پست الکترونیک