• دفتر مرکزی : تهران ، ملاصدرا ، تقاطع کردستان ، به سمت شمال کوچه یکم پلاک 12 واحد 7

تماس با ما

021-43078000

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی کانکس های فروشگاهی عموما به عنوان کانکس مطبوعات، فروشگاه های فصلی ، کافه ها و فست فود های سیار ، بوفه ، گل فروشی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

این کانکس ها بیشتر در دانشگاه ها ، ادارات دولتی بزرگ، پارک ها ، شهرک های تازه تاسیس و شهرهای بین راهی مورد استقبال قرار گرفته اند.

این روزها با توجه به افزایش سرسام آور هزینه های خرید یا اجاره مغازه برای راه اندازی کسب و کار بسیاری از مردم به استفاده از کانکس های فروشگاهی روی آورده اند.
یکی از مهم ترین مزایای کانکس های فروشگاهی این است که به دلیل قابل حمل بودن آن ، در صورتی که در یک منطقه راندمان فروش خوب نباشد می توان آن را به محلی دیگر انتقال داد .

همچنین می توان از کانکس فروشگاهی برای عرضه محصولات مختلف در فروشگاه های فصلی و موقت استفاده کرد.

نکات مهم در خرید کانکس فروشگاهی

 مشخصات فنی این نوع کانکس روتین نیست و متریال با توجه به نوع محصولی که قرار است در کانکس عرضه شود انتخاب می شود .
ولی جدا از نوع متریال چند نکته وجود دارد که حتما قبل از خرید باید به آن توجه شود :
  • کانکس حتما باید دارای تجهیزات ایمنی باشد.این نوع کانکس دقیقا مانند یک مغازه است و دارای تجهیزات و محصولات می باشد به همین دلیل از لحاظ امنیتی نیز باید مانند یک مغازه دارای حفاظ آهنی ، دوربین مداربسته و… باشد. هر چقدر ارزش وسایل داخل کانکس بیشتر باشد موارد امنیتی بیشتری باید رعایت شود.
  • دیواره های داخلی و عایق به کار رفته در کانکس فروشگاهی حتما باید ضد حریق باشد .
  • با توجه به نوع کاربری کانکس فروشگاهی باید سیستم تهویه مناسب استفاده شود ، مثلا در کانکس های فست فود که طبخ غذا داخل آن انجام می شود به سیستم تهویه قوی تری نیاز داریم.
  • کانکس فروشگاهی همانند یک مغازه باید ظاهر جذاب و زیبایی داشته باشد به همین دلیل معمولا از نمای کامپوزیت یا سایدینگ در طراحی کانکس استفاده می شود.
  • در کانکس های فروشگاهی معمولا نیاز به شستشوی کانکس وجود دارد به همین دلیل کف کانکس باید از متریالی ساخته شود که قابل شستشو باشد.
 از آنجایی که تنوع متریال و نوع کاربری کانکس فروشگاهی بسیار زیاد است و تجهیزات آن از قبیل ، قفسه بندی و ویترین ،نوع کرکره،درب و پنجره،یخچال،سیستم آشپزخانه، روشنایی،نمای ظاهری و …بسته به نیاز مشتری انتخاب می شود، تا زمان مشخص شدن کامل تمام نیاز های مشتری و نقشه نهایی امکان براورد قیمت وجود ندارد.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه های ما


ساختمان انجمن آلزایمر ایران

ساختمان انجمن آلزایمر ایران

ساختمان انجمن آلزایمرایران پیش ساخته با توجه به کمبود فضای نگهداری از سالمندان و بیماران آلزایمری در سال 1390به دستور ریاست محترم انجمن سرکار خانم صالحی طراحی و ظرف مدت ...

ساختمان پست برق پیش ساخته صفانیکو

ساختمان پست برق پیش ساخته صفانیکو

ساختمان پست برق پیش ساخته صفانیکو  با توجه به کمبود فشار برق در منطقه اسپکه زاهدان و در سخت ترین شرایط ممکن در سال 1392به دستور ریاست محترم شرکت برق ...

ساختمان پیش ساخته ستاد بحران

ساختمان پیش ساخته ستاد بحران

ساختمان پیش ساخته ستاد بحران با توجه به نوع بهره برداری های نختلف و چند منظوره در سراسر کشور و با توجه به کمبود فضای های بحران و تامین اسکان ...

کانکس اداری مجلس شورای اسلامی

کانکس اداری مجلس شورای اسلامی

کانکس اداری مجلس شورای اسلامی با توجه به کمبود فضای اداری ومهندسی در سال 1394به دستور ریاست محترم تدارکات کالا طراحی و ظرف مدت 20روز افتتاح گردید . در این پروژه ...

ارتباط با ما


شماره تماس

آدرس

تهران، یوسف آباد، ساختمان اداری تجاری آفاق، طبقه اول

پست الکترونیک